fbpx

Ładowanie strony

Sprawdzenie pisma

Sprawdzenie pisma przez adwokata, który ma niezbędną wiedzę i doświadczenie, niewątpliwie pomoże w tak emocjonalnej sytuacji jaką jest rozwód. Sporządzając pozew rozwodowy, odpowiedź na pozew lub wniosek o podział majątku pomiędzy byłymi małżonkami należy pamiętać o wielu czynnikach.

W przypadku wątpliwości odnośnie żądań, wniosków, uzasadnienia pozwu rozwodowego lub odpowiedzi na pozew oferujemy usługę sprawdzenia pisma przez adwokata. Zamów konkretną godzinę konsultacji w kalendarzu. Profesjonalny pełnomocnik zadzwoni do Ciebie, przeprowadzi edycje pisma i odpowie na wszelkie pytania dotyczące postępowania rozwodowego. Kancelaria współpracuje wyłącznie z adwokatami, którzy są wyspecjalizowani i doświadczeni w sprawach rozwodowych i sprawach rodzinnych. Usługa oferowana jest telefonicznie lub poprzez wideo-rozmowę /aplikacja WhatsApp/. Bezpośredni kontakt pozwala od razu na przygotowanie ostatecznej i właściwej treści pisma.

Podczas sprawdzenie pisma przez adwokata dowiesz się jakie muszą być spełnione przesłanki, aby doszło do rozwodu, czym kieruje się sąd przydzielając dziecko konkretnemu rodzicowi, co może stanowić podstawę ograniczenia władzy rodzicielskiej, jak trafnie ustalić kwotę alimentów, jak uregulować kontakty z dzieckiem i kiedy jest to uzasadnione, o jakie dowody wnioskować aby żądania strony były skuteczne.

Zachęcamy do skorzystania z usługi konsultacji, która ma w celu przygotowanie do rozprawy. Zachęcamy również do kompleksowej obsługi podczas procesu rozwodowego włącznie z reprezentacją w sądzie.

Najnowsze wpisy

Ile kosztuje rozwód?

Ile trwa sprawa rozwodowa?