fbpx

Ładowanie strony

Konsultacje wirtualne

Każde postępowanie sądowe, w tym także rozwód i podział majątku, wywołuje duże emocje. Zdenerwowanie wywołane niepewnością i nieznajomością procedur prawnych może wpływać na nasze zachowanie na sali sądowej.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie postępowania rozwodowego oferujemy usługę konsultacji z profesjonalnym pełnomocnikiem – wirtualne konsultacje online z adwokatem. Kancelaria współpracuje wyłącznie z adwokatami, którzy są wyspecjalizowani i doświadczeni w sprawach rozwodowych i sprawach rodzinnych. Zamów konkretną godzinę konsultacji w kalendarzu. Profesjonalny pełnomocnik zadzwoni do Ciebie i odpowie na wszelkie pytania dotyczące postępowania rozwodowego. Usługa oferowana jest telefonicznie lub poprzez wideo-rozmowę /aplikacja WhatsApp/.

Podczas wirtualnych konsultacji online z adwokatem dowiesz się jakie muszą być spełnione przesłanki, aby doszło do rozwodu, czym kieruje się sąd przydzielając dziecko konkretnemu rodzicowi, co może stanowić podstawę ograniczenia władzy rodzicielskiej, jak trafnie ustalić kwotę alimentów, jak uregulować kontakty z dzieckiem i kiedy jest to uzasadnione, o jakie dowody wnioskować aby żądania strony były skuteczne. Dodatkowo pełnomocnik wyjaśni jak przebiega rozprawa przed sądem, jak wygląda postępowanie dowodowe, w szczególności przesłuchanie stron i świadków, przedstawi potencjalne zagrożenia procesowe oraz sposoby ich ominięcia.

Zachęcamy do skorzystania z usługi kompleksowej obsługi podczas procesu rozwodowego włącznie z reprezentacją w sądzie.

Najnowsze wpisy

Ile kosztuje rozwód?

Ile trwa sprawa rozwodowa?